Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik állat job...

Szerintetek melyik állat job házikedvenc? :Hörcsög, vadászgörény, egér, patkány légyszi irjátok azt is nektek mitek van (ha van háziállatotok+kutya macska is lehet, ha azotok van azt is irjátok)

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kutyám, egy tengerimalac, és két mongol futóegér.

Régebben volt hörcsögöm is.

Egyik sem jobb a másiknál csak más. Az egeret ha kiveszek össze vissza szaladgál. A ketrecben is nagyon aktívak szeretem nézni ahogy szalad a mókuskerékben és amikor alszanak akkor úristen olyan aranyosak hogy megbolondulok :D A hörcsög is ilyen. A tengerimalac az elvan az öledben szereti ha simogatod eszik a kezedből. A szobában ő is szeret szaladgálni. Az enyém szobatiszta vissza megy a ketrecbe ami nagyon jó :)

2016. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ,egyébként hörcsim nekem is van
2016. febr. 28. 09:48
 3/5 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy melyik a "jobb". Ha foglalkozol vele, bármelyik nagyon kezes kisállattá tud válni.
2016. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mentifantezsvér válasza:
Nem az a kérdés hogy melyik a jobb,hanem hogy melyik életstilusa a leg alkalmasabb a tiedhez? Egy kutya vagy macska mondjuk tobb idot és pénzt igényel mint egy horcsog. Nekem egy vadaszgorenyem van, nagyon jo haziallat szamomra mert a nap nagy részében alszik, igy tanulhatok és csinalhatoma dolgom, amikor meg fent van nagyon aktiv igy lehet vele jatszani és torodni és nagyon okos allatok ugyhogy tanitani is lehet oket. Az az igazság hogy nem olyan sok idot, viszont alapos gondozást igényelnek a gorények. nem a leg átlagosabb háziallat ugyhogy a gazdának tisztába kell lennie vele hogy hogyan lássa el helyesen. Viszont nagyon megéri mert ha boldogak és hozzád szoknak, annyi szeretetet tudnak adni hogy az csodás. Imádnivaloak.
2016. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sofy Taylor válasza:

Nekünk 2 macskánk van, de eddig azt vettem észre, h lusta dögök, néha igénylik azt h foglalkozzanak velük, de többnyir el vannak azzal, ha a párnámon alszanak.

Nem soká lesz két kis patkányom is, és durván 3 hónapra a pároméi is nálam lesznek, ás alig várom, h tanítgathassam őket, és h a nyakamba véve sétálgassak itthon... Nagyon várom őket.


Teljesen m1 h milyek jobb, mert attól függ, h te h gondolod. Ami neked a leg megfelelőbb, azt kell venned

2016. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!