Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nyuszid van? Leírsz...

Milyen nyuszid van? Leírsz róla egy pár dolgot?

Figyelt kérdés

Milyen fajta? Hogy hívják? Milyen nemű? Milyen színű? Mit szoktál vele csinálni? Hogy telik egy napja? Milyen ketrecben lakik?

Leírod légyszi? :) Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen nyuszija van és hogy tartja/gondozza. :D


2010. ápr. 2. 17:24
1 2
 1/15 anonim válasza:

oroszlánfejű, lógófülű törpenyúl, hím, fekete

elég nagy, végülis minden van benne ami kell

etetni, játszani vele, van mikor berakom az ágyamba és azt nagyon szereti:D

2010. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
mármint elég nagy a ketrecxD
2010. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Biztos fain nyuszid lehet.
2010. ápr. 2. 17:39
 4/15 anonim válasza:

Szia!

Én egy tapasztalt nyúlgazdi vagyok. A múlt héten kellett elaltatni életem első kis háziállatát:( Farkasnyúl volt, hasonlít az oroszlánfejűhöz, de ennek sokkal nagyobb volt a szőre, de mégsem angóra. 6 évig élt a Drágaságom, hím volt Samu volt a neve. Nagyon érdekes színe volt, az ezüst volt a domináns, de volt benne fehér is. Kicsi gomb szemei voltak:( Nagyon megsirattam szegényt.. meszesedett a gerince, ami nagyon gyakori ezeknél a kis apró állatoknál. Ha esetleg gondolkodsz, hogy vegyél magadnak egyet, akkor figyelj oda, hogy ne egyen sok diót, illetve olajos magvakat, mert azok okozzák ezeket a meszesedési problémákat:(( de most már kicsit könnyebb, mert ma vettünk egy oroszlánfejű nyuszikát. Ő kislány, sötétszürke ezüst papuccsal és farokaljjal:) Megörökölte a Samukám ketrecét, ami szerintem nagyon ideális neki. kb a 1,30 magas és 100*50es? talán nem tudom pontosan. Fából készült. Ma kitakarítottam és beköltözött Lujza:) Samuka egész nap a kertben volt, csak éjszakára szedtük be. Télen persze a ketrecében volt, de akkor is néha futott pár kört. Együtt lakott a legjobb barátaival, Frigyessel (cicával) és Myrával (kiskutyával). :) L/17

2010. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem 2van: egy fekete(lány),a másik barnás színű,fején szürke jeggyel(fiú)
2010. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy lógófülű kosorrú törpenyuszim van.

Kevinnek hívják.(nem tudtam hogy lány lesz és már nem akartam rajta változtatni XD)

Kislány.

Fekete-fehér-barna.

Játszani a kis labdájával,betakargatni,elaltatni.

Nagyon aktív minden nap kint van 3-4-szer is,nagyon aranyos szokott lenni ha kialussza magát (nem mintha amúgy nem lenne aranyos) játékos,kicsit rossz is de ez kell.

Még csak 7 hetes ezért még csak 40x50 cm-es ben lakik.


Mért neked is lesz nyuszid?

2010. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Anyukámnak van egy tenyésztőtől vásárolt kosorrú,lógó fülű,fehér szőrű,kék szemű,szaténhordozó törpenyuszija.

Nőstény,fél éves,Wendynek hívják,törzskönyvezett,oltott. (Kérlek,ezt ne sznobságnak fogjátok fel.) :)

100 cm X 50 cm-es ketrecben "lakik".Csak szénát és nyúltápot,zabot,árpát kap + persze vizet. Nasit csak szárított és aszalt gyümölcsöt,zöldséget eszik,valamint nyersen salátát és répát kap.

Napjai hogyan telnek? :D Simogatással,nyugalommal,játékkal. :D Jó világ...a ketrecből viszont még 3 hétig nem engedi ki anyu,mert meg kell,hogy szokja a ketrec-tisztaságot,a környezetet stb...

2010. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már van nyuszim. Csak kívácsi vagyok. :)
2010. ápr. 3. 22:51
 9/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban 6 nyuszim van.
2010. ápr. 3. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem 4 nyuszim van,közülük 1 lány.Falun lakunk, ezért tágas ólban tartjuk őket.Házinyuszik.Néha kiszoktuk engedni őket az udvarra, hogy futkozzanak.Nyúltápot és lucernát kapnak enni és persze mindig van tiszta vizük. Most 2 hónaposak, és még az anyukájuk is velük van.
2010. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!