Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen háziállatom legyen?

Milyen háziállatom legyen?

Figyelt kérdés
Volt már többféle állatkám, nemrégiben egy abesszin tengerimalac. Vele csak annyi problémám volt, hogy minden csupa szőr volt tőle. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen háziállatot tartsak (ketrecben)? Gondolkodtam már vadászgörényen, törpesünin, kopasz tengerimalacon, patkányokon... Nem tudom, hogy például a vadászgörénynek és a patkányoknak mennyire hullik a szőrük...Szóval a kérdésem, hogy nektek milyen tapasztalataitok, ötleteitek vannak ez ügyben? Értelmes válaszokat szeretnék olvasni! (:

2016. márc. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyuszi?
2016. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az is ugyanúgy hullajtja a szőrét :/ Vagy nem? Nyilván csak a kopasz állatkáknak nincs mit hullajtaniuk, egy minimális rövidke szőr belefér. Csak amikor abesszin malim volt, tele volt az egész lakás a szőrével. Na meg nekem 85×50-es ketrecem van csak, tervezek majd nagyobbat, de egyenlőre nem most. :)
2016. márc. 18. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A görény és a nyúl nagyon hullajtja a szőrét vedléskor. 3 görényem van, most a tavaszi vedlésnél szinte MINDENHOL szőr van. Nem győzök porszívózni.

Nyúlra meg vigyáztam pár hétig, azalatt bőven jött ki annyi szőr belőle is mint a görikből.

2016. márc. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mókusom van. Igaz nagyobb ketrec kell neki de nem hullatja a szőrét :)
2016. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!