Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy kis tengeri malacom...

Jakus Csilla kérdése:

Van egy kis tengeri malacom es most szoktatom a hamhoz . Csak nemtom h kezdejek bele? De mar setaltis. Es jol birta viszonylag.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más okosabb nálam, de én erősen szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Szerintem sok értelme nincs ezzel próbálkozni, a tengerimalacot nem lehet sétáltatni.
2016. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mrs.pingu válasza:
Én úgy szoktattam hozzá a tengerimalacomat,hogy folyamatosan/fokozatosan hogy mindig egyre több ideig és úgy megszokta.
2016. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi!! igaz h a tengeri malac nem kutya de atol meg elvezi ha kiviszuk a levegore es tud mozogni szerintem legalabis. ;-)
2016. ápr. 3. 01:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább azt élvezné, ha nem egyedül lenne, mivel ők társas állatok
2016. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem túl jó ötlet.

Eleve kellene mellé egy társ, egyedül nem jó nekik. Ha ki szeretnéd vinni, akkor egy nagy ketrecet készíts a füvön nekik, és oda teheted őket ki levegőzni. Felülről is zárt legyen, se macska, se más állat semmiképpen ne tudjon hozzájuk férni.

2016. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom csak az a gond h mi panelban lakunk es nem adodik ijen hej . Mert mi is ugycsinalnak de nincs lehetoseg ara h elkrricsuk a teruletet. Ezert fordultunk a hamhoz. Es lehet h egyedul van de volt mar 2 parja az elso meg halt amasodikal meg foj ton veresem vereked tek es az egyiket el ajandekosztuk . Igy most egyedulvan.
2016. ápr. 3. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanított fiú akkor tényleg nehéz összeszoktatni más malaccal, nagyon verekedősek, de ha a meglévő mellé minél fiatalabb vele egyneműt teszel azt el szokták fogadni. Amúgy azért sem jó levinni az utcára mert mindenféle betegséget összeszedhet, a kutyának is azért kell annyi oltás, mert kint minden tele van bacikkal amit a malac immunrendszere nem bír, meg ugye a malacka zsákmányállat és a póráz neki plusz stressz mert védtelennek érzi magát és még csak menekülni se tud.
2016. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*ha ivartalanítatlan fiú
2016. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De mi direkt a parkba viszuk mert ott job neki soka fa ahova el bujhat es ugy mar elvezi mert mamais voltam vele setalni es tok jovolt. Koszonyuk a valaszokat a Baluva(tengeri malac)
2016. ápr. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!