Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macska mellé aranyhörcsög?

Macska mellé aranyhörcsög?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy aranyhörit, de már van egy macskánk. Mennyire zavarná az új állat?
2010. ápr. 5. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan helyre tedd a hörit, hogy a macska ne férjen hozzá. Nekem van macskám is, hörcsögöm is, de a höri olyan szobában, ahová a macs nem mehet be. Megenné.
2010. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Az én szobámban lesz szerintem a höri, ahova néha beengedem a cicust, de mindenképp ott lennék velük, mikor ott van, nehogy történjen valami...
2010. ápr. 5. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam egerek voltak terráriumba, és macska meg ott ült előtte, és mozizott :)


Lényeg, hogy a terráium teteje legyen lefedve ráccsal, úgy, hogy a macsak ne tudja lelökni a tetejét.


Lehet kapni ilyen műanyag terráriumot aminek a teteje rácsos.


Fém kerec ill kalitka nem jó, mert abba be tud nyúlkálni a macska a körmével és megkarmolja a hörit.

2010. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megoldható, ahogy az előző válaszolók is írták, de figyelj, mert nagy haverok nem lesznek sosem.
2010. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek volt macskája is meg nyuszija is, nem tudta megközelíteni a macska a nyuszit, de addig nyúlt be a ketrecébe, addig "pofozta" amig szegény nyuszika sokkot kapott


nagyon kell vigyázni!!

2010. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nyugodtan tarthatsz egyszerre hörcsögöt és macsekot!

Nekem 16 macskám van,és volt kettő hörim is,sajnos nemrér kinyíták egymást.(ezért ajánlom,hogy egyszerre csak eggyet tarts.)

Az a lényeg,hogy a hörit magasra tedd,és a cicákat rakd ki a házból mikor kiskedvevónceddel foglalkozol.

Ha van még kérdésed,akkor írj nekem:eszti0607@citromail.hu

SOK HASZNOS VÁLASSZAL TUDOK SZOLGÁLNI!!!ÍRJ BÁTRAN!

2010. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!