Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög alá jó alomnak a fű?...

Hörcsög alá jó alomnak a fű? (forgácsot nem akarok)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 12:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Minden választ előre is köszönök :)
2016. ápr. 6. 12:30
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha minden nap cseréled, akkor igen, mert a fű nem szívja fel a pisit, hanem csak elkezd rohadni...
2016. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem,egyáltalán nem szívja magába a vizeletet,szóval egyrészt a hörcsög lábát is szét fogja marni,másrészt olyan büdös lesz tőle,hogy nem lehet majd egy légtérben maradni a ketrecével.Max úgy lehet ezt kivédeni,ha egész nap ott ülsz mellette és amint pisil egyet cseréled is ki,de gondolom neked sincs annyi szabadidőd.
2016. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A rakat fertőzésről meg ne is beszéljünk, amit behurcolhatsz, a frissen szedett kutya/macska meg millió élőlény pisis, kipufogó gázos, élősködős fűvel...

Vedd csak meg azt a forgácsot, vagy ne tarts állatot, ha az alapvető szükségleteire sajnálod a pénzt.

2016. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó alomnak a fű mindenképpen használj forgácsot vagy szénát de a forgács a legjobb.Semmiképen se füvet.!
2016. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem sajnálom csak azt akarom hogy olyan legyen a környezete mint a szabadba
2016. ápr. 6. 13:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy üregekben élő állat, aki lyukakat ás nagának a földben, ha fű lenne alatta, az meg sem közelítené a természetes közegét... A forgácsba legalább nyugodtan biztonságosan beáshatja magát és még levegőt is kap.
2016. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

most kaptam egy levelet egy essereda nevű felhasználótól ,hogy én milyen hülye vagyok mert volt egy olyan kérdésem ,hogy mit tegyek ha a hörim csuklik arra is irt egy egész normális üzit ,de most azzal jön ,hogy én mennyire hülye vagyok mert ,hogy füvet akarok tenni a hörim alá alomnak


szerintek is hülye vagyok? mert ha igen törlöm magam a gyakorikérdésekről

2016. ápr. 6. 13:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, csak gyakorlatlan a kisállat tartásban. Gondold végig a fűellenzők válaszait. Igazuk van, a hörcsög nem "fűlakó", hanem földalatti üregben él, ahol nyilván nincs fű. Gondoskodni kell a kis állat egészséges tartásáról, amihez a forgács a legmegfelelőbb.
2016. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok!
2016. ápr. 6. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!