Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » GYŐRIEK valaki tud segíteni?

GYŐRIEK valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Patkányt szeretnék hazavinni.

Kiskedvencnek persze.

Interneten utánna néztem.de nem igen találtam tenyésztőt,kereskedésből pedig nem szivesen vennék.


Ekkor ugrott be hogy szokott kisállatpiac-vásár lenni az állatkert melletti területen ha jól tudom.

De errőlse találtam semmit.


Valaki tudja mikor van ez a piac?

Vagy netalántán tud tenyésztőt a közelben(nem feltétlenül győr,óvár is belefér meg a környékes faluk.)

Válaszokat köszönöm!:)



2016. ápr. 6. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá az Együtt a Kisállatokért Alapítványra, van most két kislány és két kisfiú patkány is, aki gazdit keres! Nagyon aranyosak!:))))
2016. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Patkányból nincs tenyésztő itthon, csak szaporító. Legjobb esélyeid még a Patkányvarázs facebookos csoportban vannak, ott szoktak jó helyről gazdikereső kicsik lenni és mindenben szívesen segítenek! :)
2016. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örökbefogadás a legegyszerűbb, bár ahhoz fel kell menned BP-re, de ha diák vagy az oda-vissza 3000ft-ba belefér.

Én is Győri vagyok, jó hogy más patkányosok is vannak erre :D

2016. ápr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!