Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Győriek! Székesfehérvárról...

Győriek! Székesfehérvárról megyek busszal Győrbe, és nem tudom hol kell leszállni?

Figyelt kérdés
Székesfehérvárról megyek majd, és meg szeretném térképen nézni, hogy az úticélom milyen messze van a leszállóhelyemtől. Pontosan a Győri útra mennéi, aki tapasztaltabb tudná mely járattal jutnék el oda?

2016. ápr. 2. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Végállomáson átsétálsz az aluljárón és felszállsz a 21-22-es család valamely Győr-Ménfőcsanakra közlekedő járatára.
2016. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
Online mentrend?
2016. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

A VOLÁN autóbuszállomáson át lehet szállni másik VOLÁN buszra is, ha megfelelnek a megállói. A busz a Győri úton megáll:

- Királyszéki út megállóban, a Szél út sarkánál, kb. 220 m-re a Győri út kezdetétől (Zsigmond király u. – Aba Sámuel út – Győri út – Veres Péter u. találkozása; Ménfőcsanak felső vasútállomás)

- Győr(Ménfőcsanak) malom megállóban (700 méterre az előző megállótól, kb. a Győri út- Malom út kereszteződésénél)

- Győr(Ménfőcsanak) Győri út, Iskola megállónál (900 méterre az előző megállótól)

- Győr(Ménfőcsanak) vasúti megállóhelynél (900 méterre az előző megállótól)

A jegyár: 250 Ft; az itt leírt bármelyik megállóig.


Helyi járaton az előreváltott jegy ára is 250 Ft, buszvezetőnél váltva 440 Ft.

2016. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1, 3. köszönöm szépen! Néztem interneten, hogy 21-22-es megy oda, de így könnyebb ha az aluljárót keresem! :)

Gondolom a buszmegállónál lehet valahol jegyet venni elővételben ugye?


Második! Képzeld, néztem, de remélem neked nem baj ha olyas valakit kérdezek meg, aki részletesebben leírja... :)

2016. ápr. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!