Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hónapban a...

Mennyibe kerül egy hónapban a vadászgörény kajája?

Figyelt kérdés
Valaki 20.000-t, valaki 10.000-t mond. Tudom, naponta kell hús, meg szárazkaja, de a 10.000 ft nem sok egy picit?
2010. ápr. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat kell egy vadászgörényre költeni. Ketrec is kell neki. És biztos, hogy drága az étrendje :/ 20.-10.000-et megközelítheti!
2010. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az igen !! jó sok :D!!:o
2010. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

5-8 ezerből ki lehet hozni. Kell hús(csirke nyak, láb tökéletes), száraztáp, néha gyümölcs(nem mind eszi meg), de valamelyik a macskakaját is szereti, de ezt nem lehet rendszeresíteni.

Mi a ketrect egy régi szekrénybő csináltuk, bele egy kuckó, függőágy meg a többi saját barkácsolású, meg raktunk be csöveket, faágakat, labdát.

2010. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy drága, de a ketrecet az ügyes barkácsolós apukám majd megcsinálja (kültéri lesz). meg van egy hatalmas mélyhűtőnk a pincében, és amikor valami jó kis húsakció lesz, veszek egy csomót, és mikor kell, kiolvasztom. :)
2010. ápr. 6. 11:57
 5/5 anonim válasza:
Ha apukád megcsinálja a ketrecet akkor nem lesz annyira drága max ötezer de ez a max nekem két görim van mindennap húst esznek tápot nasinak szárított halacskát csokit de azt tényleg csak ritkán és a kettő simán meg van ötezerből! Viszont ha véletlenül meg betegszik na az már nagyon sokba van!
2010. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!