Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi vagy tengerimalac?

Nyuszi vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Van egy garázsunk és abban lakna ketrecben.Nem tudom eldönteni,h melyiket válasszam,kérlek indokoljatok és írjatok róluk.Előre is köszönöm.
2010. ápr. 6. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tengerimalacaim voltak 4 évet éltek, imádtam őket. Jeleztek, amikor már a kaput kinyitottam, visítottak, hancuroztak. Kivettem őket a ládából és mindkettőt megsimogattam. Az orrsimit bírták a legjobban, akkor mindig emelgették a fejüket. Bújtak hozzám. Napközben is odamentem hozzájuk egy-egy simire, olyankor is visítottak örömükben. Édesek voltak vörös, fehér pöttyökkel.Annyira sajnáltam őket, amikor elpusztultak, úgy döntöttem nem lesz több malacom, szinte családtagként megsirattam őket.
2010. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Mindekttő büdös és rengeteget kakil, pisil. A mi malacunk egy kb. fél négyzetméteres helyen van, 3-4 naponta takarítva és mindig maga alá kakil, belefekszik, összepisili a kajáját, gusztustalan. Nem lehet ölbevenni mert a körmei mindig kakisak ahogy benne fekszik. Nem értem egy ekkora helyen hogy nem tanulta meg h az egyik helyre kakiljon és az összes többoi tiszta helyen meg pihenjen...buta állatok.

Nyulaink kint vannak, tenyésztjük őket, azok még többet kakilnak, erősebb a szaguk is, a kakijuka kertbe szoktuk kiszórni komposztnak tavasszal. Ja, és nagyon hullik a szőrük, ha csak bemegyek a nyúlólba és besüt a nap, látni ahogy száll a szőr, pedig rengeteget takarítunk, szőrtelenítünk odabent. Ha nem lennének ilyen finomak, nem is tartanánk őket.

2010. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

El kell hogy keserítselek, a malacaidnak nem tetszett az orrsimi, akkor emelgetik a fejüket ha zavarja a őket, mert nem látnak.

2010. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tengerimalc, olyan cukik, jobban lehet őket dédelgetni, mint a nyuszikat, mert azok "nem igen haggyák magukat, persze ahány nyuszi/tengerimalac, annyi fajta, a nyuszikat is szeretem. én a tengerimalacokra szavazok!!aranyos, simogatni való, okos :betanítható trükkökre (még ha sokan mondják, hogy buta, akkor is nagyon okos!!), vicces is tud lenni, nagyonigényli a foglalkozást, elég zabagép, nem elég neki kis hely, társaslény-szüksége van egy társra, lehet, hogy elvan anélkül is, de társsal sokkal jobb lenne az élete, foglalkozni kell vele, lehet neki alagutakat, meg hasonlóakat gyártani, "játszani " vele
2010. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nyuszi a javaslom!A tengeri malacot azért nem ajánlom mert ha éhes pl:este visít és adjál neki enni. A nyuszi meg ha éhes megvárja hogy végre mikor jön a gazdi hogy kapjon enni!!!

Nekem egyszer volt tengeri malacom de az éjszaka közepén kellet megetetnem!!!!Most 11 nyuszim van na azok megvárják hogy mikor adok nekik enni nem úgy mint a tengeri malac!!!!

2010. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
malacka
2010. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tengerimalac
2011. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eggyértelműen tengerimalac, mert őket tényleg lehet dédelgetni és a nyulak nem haggyák magukat!
2011. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!