Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kezdő nyuszitartónak mit...

Kezdő nyuszitartónak mit ajánlottok inkább oroszlánfejűt vagy holland törpét?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy... A te nyuszid személyiségétől függ, hogy mennyire lesz vele nehéz dolgod...
2010. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik a cukibb?
2010. ápr. 6. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk holland törpénk van, és olyan mint egy miniatürizált nyúl, az oroszlánfejű már egy kicsit komolyabb megjelenésű, főleg a duplagénes változat amiből csak a füle végei és az orra látszik ki, és persze naponta fésülgetni kell, nyírni a feneke táján a szőrt hogy bele ne ragadjon a bogyó.

A hollandot is lehet fésülgetni, és fürdetni sem kell (a miénk még sohasem volt), ha netán valamilyen parazita megtámadná a nyuszit azt rövidebb szőrben hamarabb észre lehet venni, és azt is ha elkezdd drasztikusan fogyni (halálos kimenetelű is lehet). Tehát én a holland törpére szavazok, de nekem is ő az első nyuszim.

2010. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a mini llógófülű tetszik:D (1.voltam)
2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 18 holland törpém van és sztem aranyosak
2010. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem holland törpém van és az első nyuszim nekem is:)
2010. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ororszlánfejú, ellehet lenni a sörényével, az enyémnek oan kis pocok feje van:)
2010. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!