Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek még be neki?

Mit tegyek még be neki?

Figyelt kérdés
A hörim megsebesítette a lábát ezért kivettem tőle a kereket meg minden más olyan tárgyat ami közé beleakadhat, a lába.Így szegény nagyon unatkozik addig nem teszem vissza neki a dolgait amíg,meg nem gyógyul.Betettem neki,két wc-papír gurigát de még így is unatkozik.Mit tegyek még be neki a kerék helyett addig amíg meggyógyul,hogy eltudja foglalni magát?
2016. ápr. 27. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Dokihoz nem akarod elvinni? Attól, hogy te nem látod, még eltörhetett a lába. :/
2016. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teniszlabdat
2016. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elfogom vinni.(: Már jobban van a lába de azért elviszem egy vizsgálatra de addig szegény unatkozik és olyan játékot akartam volna beletenni neki amivel kíméli tudja a lábát.(:
2016. ápr. 27. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
A guriga pont nem jó arra, hogy kímélje a lábát szerintem, mert kaparni fogja. Inkább vegyél ki tőle mindent és unatkozzon, úgy a legjobb most neki.
2016. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben most alszik.(: Nem tud nyugton maradni sokkal jobban van a lába.Igazából nem is kímélésről van szó hanem inkább olyat nem szeretnék bent hagyni nála,amibe beleakadhat a lába de valami játékot csak kéne,neki mivel unatkozik.
2016. ápr. 27. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ketrecben van vagy akváriumban? Ha ketrecben akkor ott is megtudja magát sebesíteni. Barátnőm hörije is mindig felmászogat a ketrec tetejére/oldalára és volt, hogy be is akadt...
2016. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ketrece van,de szerencsére nem akadt bele a lába.(:
2016. ápr. 27. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van pár játék: [link]

Futó korongot ajánlanék a kerék helyett. :)

2016. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!