Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam rá?

Hogy szoktassam rá?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai Törpe Hörcsögömnek,vettem fürdőhomokot de csak benne, ül nem hempereg benne.Hogyan vehetném rá,hogy fürödjön is meg meg benne?Ha nem többször legalább,egyszer szeretném látni ahogy játszik benne.De nem,csinál semmit vele.

2016. máj. 4. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell erőltetni a hörcsögök nem nagyon szeretnek fürdeni mert amúgy is tiszta állatok.
2016. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, a hörcsög fürdetése és a fürdetőhomok között nagy a különbség. Vízben nem szeretnék fürdeni (nem is szabad, mert könnyen mrgfáznak), de a fürdetőhomok teljesen más, azt imádják.

Kérdező. A hörid most lát ilyet először, így ne várd, hogy rögtön hempereg. Az enyém is először csak elvolt benne, abban evett (a kaja csupa homok volt), néha a dolgát is abba végezte. Nem tudod hogy rászoktatni, majd magától hempereg, ha akar. Viszont mindenképpen jó ötlet volt venni neki, hasznos hörcsögfelszerelés. :)

2016. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy tiszta állatok és,hogy magukat szokták mosdatni de mindenképpen szerettem volna beszerezni neki.(: Megvárom akkor amíg,magától fürdik.(:
2016. máj. 4. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom én is a homokra gondoltam.
2016. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó neki a homok, más országban ez alapfelszerelésnek számít. Egyébként is többnyire akkor hempereg benne, ha egyedül van. Én egyszer tudtam levideózni a sajátomat.

Ha ebbe pisilne, cseréld gyakrabban. :)

2016. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!