Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan viszonyulna hozzá ha...

Hogyan viszonyulna hozzá ha most kapna társat? (törpenyúl)

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves ivartalanított fiú törpenyuszim. Amikor hozzám került és olvastam a tartásáról sehol sem írták hogy olyan társas lény lenne mint például a tengerimalacok. Most meg mindenhol azt olvasom hogy nekik is társ kell. Milyen nemű/korú társ lenne jó neki?
2016. máj. 14. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyon fog örülni neki. :)

A legjobb ivartalanított lány lenne, de ha ivaros, az sem nagy baj. A lényeg, hogy lány legyen.

Minél kisebb a korkülönbség, annál jobb, de nem tragédia az sem, ha mellé egy fiatal nyuszit hozol.

Ajánlom neked a nyúlmentést, nézz körül, vannak 4 év körüli ivartalanított lányok is talán.

2016. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két nyuszim volt, 8 éves korukban z egyik meghalt. A másik annyira szomorú volt társ nélkül, sokkal kevesebbet mozgott, látszott rajta, a viselkedésén, a szemein, hogy nem boldog. Szóval hiába 8 éves volt már akkor, hoztam mellé egy másik nyuszit, az akkor 5 éves volt. Kb. 1 hétig tartott, mire teljesen összeszoktak, de azóta annyira boldogok, élvezet nézni őket. :)
2016. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!