Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a hörcsögöm...

Mit tegyek ha a hörcsögöm levizeli a kajáját?

Figyelt kérdés
Minden választ előre is köszönök:-)

#DzungáriaiTörpehhörcsög
2016. máj. 14. 10:41
 1/8 anonim válasza:
16%
Szia nekem is vean egy dzsungariai horim es imadom szerintem hagyd ha neki igy jobban izlik o tudja hogy az kaja es ha ra akar pisilni ugy is ra fog 
2016. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy az ürülékes sarokba tetted neki a tálkáját? Néhány kisemlős kiválaszt egy sarkot, ahova ürít (most nem tudom, hogy a hörik is beletartoznak-e vagy sem). Szerintem egy próbát megér, hogy máshova teszed a tálkáját vagy nekem volt plussz 2 műanyag emelet a ketrecéhez és csak alulra tettem neki forgácsot, rendszerint ott végezte a dolgát, az etetője és az itatója pedig az egyik emeleten volt.
2016. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló volnék. Ha esetleg nincs emelet akkor egy hörcsögöknek való sarok alomtálca is megteszi. Lehet egyből ott fogja végezni a dolgát, de ha mégsem akkor tegyél be neki pár ürüléket az alomtálcába és idővel majd odaszokik.
2016. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd, neki az a mártás.
2016. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Máshova tedd a kajáját. És ha lehet ne sarkokba. Meg normális kaját kapjon, mert lehet alomnak nézi olyan rosszfajta:D
2016. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
JR-FARM az a kaja márkája.
2016. máj. 14. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne a pisisarokba tedd, hanem középre. Ami pisis, azt dobd ki!
2016. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jr farm nagyon jó márka!
2016. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!