Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeret a hörcsög vagy csak...

Szeret a hörcsög vagy csak érdekli mit csinálok?

Figyelt kérdés

A hörcsögömnek vettem egy gömböt mert hiába veszem ki, futtatom a kertben vagy játszok vele, sajnos állandóan rágja a rácsot. Így sokszor futkoshat a lakásban is. Azt vettem észre hogy mindig odateker, ahol vagyok. Olyan is volt hogy a vécén ültem és a behajtott ajtót "rám nyitotta".

Ez valami szeretet a gazdi iránt vagy kíváncsiskodik a hörcsög?Viccesnek találom a viselkedését.



2016. máj. 25. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kíváncsi. :)

Egyébként hány cm hosszú a ketrec alapterülete és magassága? Mert ha nem megfelelő méretű, és kevés a felszerelése, nem csoda, hogy unatkozik.

2016. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valahogy nem hiszem, hogy a hörcsögnek ez igy összeállna. valószinű, nem téged, inkább a "szagodat" követi, mert a biztonsággal és az élemmel társitja.
2016. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*élelemmel
2016. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mutass már róla egy képet :D
2016. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem akarok rossz indulatú lenni, de az a hörcsög gömb nem a legjobb. nem egy példa volt már,hogy az okozta a hörcsög halálát,hogy neki hajtott valamilyen kemény tárgynak.

meg neki ez tök stresszes is. lehet ő most nem akarna kerekezni, de mégis belekényszerítik. nem tud kiszállni sem belőle. legyen mókuskerék a ketrecében és kész.ha akarja tekerni,tekeri. ha nem, nem.

ha van höri biztos szoba,akkor kiveheted csak úgy simán, amíg ott vagy vele.

a rácsot meg szerintem a fogai koptatása miatt rágja. tegyél be sok rágókát és egyéb tárgyakat amit rághat. hátha átszokik rá.

2016. máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miénk is mindig "láb alatt" van. :-)

És szerintem nagyszerű találmány a gömb, de erőltetni nem szabad. Mindenki el tudja dönteni, jó-e a hörijének. Az enyém imádja. Gondolom, nem minden példány van így vele, fel kell mérni. Az enyém magától megy bele, minden pontját szisztematikusan bejárja a lakásnak és tudom, hogy kb. mikor vegyem ki belőle.

2016. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, fél órát lehet benne maximum. Egyébként én se szeretem, inkább szabadon engedem el a pockomat futni a lakásban, csak úgy pakolok el, hogy sehova ne tudjon bemászni. Sokkal emberibb megoldás, mivel így mindent meg tud szagolni, tud mászni, és jobban kontrollálhatja a sebességet.
2016. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!