Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg a hörim?

Hogyan szelídítsem meg a hörim?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt hoztuk haza a hörimet :)

Mennyi idő kell neki hogy megszokja az új helyet? Ma próbáltam meg etetni kézből kevesebb sikerrel :D

és fura hangot is kiadott mellé ez azért lehet mert fél?:) Előre is köszönöm a válaszokat! :))



2016. máj. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Mennyi idős?

Gyanítom, kereskedésből lett hozva, nem tenyésztőtől, és azért fél.

A fura hang teljesen normális, mert fél, idegen környezetben van. Majd megszokja idővel.

Harap vagy csak félénk?

Ha kézből tudod etetni, az már jó pont, mert egyfajta bizalmat jelent. Napraforgó maggal és lisztkukaccal könnyen megszelídül, a hasuknál fogva gyorsan kézhez szoknak. :)

Ha kezdő vagy, szívesen segítek, mert nekem már 10 éve van hörcsögöm, tenyésztőkkel is tartom a kapcsolatot, így szinte bármivel kapcsolatban tudok valami okosságot mondani (legalábbis igyekszem 😀).

2016. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dzsungáriai törpehörcsög:) ha próbálok felé közeledni egyből elfut szóval félénk. :)
2016. máj. 19. 21:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen állatkereskedésből lett hozva. Az elején elfogadta tőlem a kaját viszont ma is akartam próbálkozni akkor meg nem akarta elfogadni:)
2016. máj. 19. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van Facebookod, szívesen segítek. :) Küldök képet is a sajátjaimról, ha érdekel. :) De ezt a gyakoris chat funkciót utálom, olyan vacak. :D

19L

2016. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm írók privátba!:D
2016. máj. 19. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!