Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől lehet sebes a tengerimal...

Mitől lehet sebes a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
2 fiatal malacom van(márc elején kaptam őket különbözö helyről) az 1ik gombás volt de leápoltuk.most a máikon apró véres sebek vannak.verekednek v mitől lehet?mi a megoldás?2lány
2010. ápr. 11. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
válaszd szét őket, mert lehet h veszekedésből van a seb. nekem a tengericocáimnak veszekedéstől voltak sebei.
2010. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy mitől sebes?? ne futtasd annyit akkor kijön a gyakorlatból és lassabb lessz :D
2010. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha külön teszitek őket, és a seb marad, akkor sajnos rühesek. Ez tengerimalacoknál gyakori.
2010. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam két fiú malacka él együtt, közülük csak az egyik volt rühes. Már úgy vettem, hogy bakteriális fertőzése volt. Legyengült az immunrendszere, így könnyen megkapta: a forgácsból. Hála Istennek szerencsésen elmúlt(persze orvos segített)....vidd orvoshoz, szerintem nem a verekedéstől vannak neki!
2010. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nem irok ujabb kérdést, mert kb. az enyémnek is hasonló baja van. Szegénykémnek kicsit kihegyesedett a körme, mert költöztünk, és nem figyeltem rá, és csúnyán kivakarta magát. Azóta hol elmúlik, hol megint feltépi a régi sebeit. Ha rühes, azt miről ismerem meg? Amúgy a kamilla tea filterével, ha már kihült a teázás után, azzal nagyon szépen gyógyul, midnenkinek ajánlom.

Az az érzésem, hogy valami bőrbetegsége van, de mivel néha már egész szépen begyógyul, meg semmi baja, ezért nem rohantam vele az orvoshoz (amúgy se bizom bennük, a halaim is kimúltak a csoadszerük miatt...)

2011. febr. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!