Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak hol találok panziót?

Nyuszinak hol találok panziót?

Figyelt kérdés
1,5 éves házi nyuszimnak keresek néhány napra panziót. Jó lenne kipróbált helyekről információt,tapasztalatokat beszereznem, ahol jó szívvel ott hagyhatnám kedvenc állatom.

2016. jún. 3. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelmetlen dologért ne fizess pénzt!! Egy nyúl ellátása nem kerül sok időbe. Egy megbízható szomszédodra bízd rá inkább, főleg olyanra akinek esetleg még van saját háziállata is.
2016. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tenyésztők szoktak panzióztatni. Szomszédra nem bíznàm, nem ért hozzá, megeteti olyannal, amivel nem kéne...én csak a páromra merem bízni, ha ketten utazunk, jön a nyuszi is.
2016. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjátok magatokkal vinni?

Én sosem merném idegenekre bízni a nyuszimat, főleg, hogy az utóbbi időben voltak eü gondjaink (amik szerencsére már megoldódtak).

Mi úgy csináltuk, amíg a belvárosban laktunk, hogy ha csak 2-3 napra mentünk el, barátnőm átjött naponta, mert 10 percre lakott tőlünk. 10 napos nyaralásra persze vittük magunkkal, kifejezetten olyan szállást kerestem, ahova vihettük.

Mostanában is sokat járunk a telekre, kb 2 hetente lemegyünk 3-4 napra, de mivel nincs a közelben a barátnőm, oda is visszük magunkkal mindig.

2016. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!