Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék, hogy legyen csincsillám?

Figyelt kérdés
Van 2 törpehörcsögöm, de szeretnék 1 csincsillát is!:)
2010. ápr. 11. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőlük egy kecskét házikedvencnek és a amikor nemet mondank, kompromisszumként javasold a csincsillát! :)
2010. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kér meg őket írják le egy papírra hogy miért nem engedik meg. olvasd el és keress rájuk értelmes megfontolt válaszokat. talán segít.
2010. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:))) Az első jó volt, ez tetszik! :)) Végülis, van benne valami, én ugyanígy vagyok a patkánnyal, lehet kipróbálom! :))
2010. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

figy nekem 2 csincsillám van szóval amit most mondok nem hülyeség: 1, ha veszel ne 1et vegyél hanem 2 mert egyedül magányosak nagyon nagyon, én elöször 1et vettem azt hittem hülyeségeket beszélnek de nem nagyon szomorú volt erre vettem hozzámégegyet és igy nagyon jól elvannak:)

am megértem a szüleidet , téll sok baj van velük de nagyon meghálálják.) plussz ha ninc sok pénzed félretéve sztem ne is vegyél mert az enyémek rengeteg pénzbe kerülnek nem is értem hogy tudnak ennyit enni plussz a homok stb. ketrec hordozó plussz maga egy csin is sokba kerül de sok sikert anyukádék meggyőzéséhez :)

2010. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hallotam arról, hogy ők inkább társasak és jobban járok ha 2őt veszek belőlük.Azon gondolkoztam, hogy nyáron veszek magamnak úgy hogy apám nemtuggya és miután megvettem megmondom neki(Így csináltam a höriknél is és megszerette őket!:P)

Hát a pénzel nincs gond, mert kapok ösztöndíjat szóval kitudnám fizetni!+tudok csincsit olcsón, tenyésztőtől:) Anyám még megengedné, de apám...Azért köszönöm a válaszokat!:)

2010. máj. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!