Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem akar enni az ivartalanítás...

Nem akar enni az ivartalanítás után a bak nyuszim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk és azóta nem eszik, csak egy két falatot. Bógyók sincsenek. Kényszeretetni nem tudom, mert nincs olyan tápom amivel szoktak. Leghamarabb is csak holnap tudok beszerezni. Kapott még tüsszögés miatt gyógyszert amit a vízébe kell szórnom öt napon keresztül. A műtét alatt valamelyest ébren volt, mert néha rugdalodzott, de komolyabb baj nem volt. 99%ban zöldel etrtem. Hetente szoktam nekik MultiFut tápot adni. Mit csináljak vele, h egyen?? A kezemből is csak pár falatot evett és nagyon duzzog most. És sokat alszik
2016. jún. 12. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

hát bakker... én sem akarnék enni ha kivennék a golyóimat.



viccet félretéve, a műtét miatt érte egy kis sokk, majd magához tér

2016. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ui: és próbáld meg nem piszkálni pár napig.
2016. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kínálj neki nasit. Almát, banánt, epret, kaprot, petrezselymet...aminek nem tud ellenállni. Ha nem eszik abból se, akkor irány az orvos.
2016. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha holnap reggelig nem eszik és nincs bogyó, doki, mert bele is halhat... Antibiotikumot és fájdalomcsillapítót Kap? ha nem, akkor nem lenne meglepő, ha nem enne...
2016. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!