Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Összes széna gombás?

Összes széna gombás?

Figyelt kérdés
Vasárnap takarítottam a nyuszimat, és ma felkeltem látom 5 gomba növekszik... amit lehúz szénát, azt letapossa, és a spórákból szépen kinő a gomba. Már másodszorra jártam így. Hál istennek nem eszi meg. Ez ellen mit lehet tenni? Takarítsam mindennap? Máshonnan veszem a szénát, és más márkát is választottam.
2016. jún. 21. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran takarítod?

Egy kisebb takarítás (alomtálca kilapátolása, + földre leszórt táplálék eltávolítása) naponta vagy max 2 naponta szükséges.

Teljes ketrectakarítás hetente javasolt.

2016. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A teljes ketrecet minden vasárnap. Kiszórt kaja nincs, mert mindent megeszik. A szénát szokta letaposni, de nem olyan sokat, így nem foglalkoztam vele. Innentől odafigyelek, csak akkor reggel este szedhetem ki, amit lehúz, de inkább kiszedem, mint ilyen előforduljon mégegyszer.
2016. jún. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!