Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan höri ami lassan meg...

Van olyan höri ami lassan meg idétlenül tud csak kerekezni?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon lassan csinálja idétlenül is meg ilyen x alakú rész van oldalt és folyton kidugja a fejét ...
2010. ápr. 13. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ezek szerint van.
2010. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem neki való a kerék? Mekkora az átmérője?És a höri milyen fajta?
2010. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért idétlen?Sztem aranyos lehet,majd belejön=))
2010. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mikor régen volt hörim az mindig úgy kerekezett, hogy jól meghajtotta, a kerékben ide oda mászkált, ilyen folyamatos "s" alakban, és kidugta oldalt a fejét. Amikor jött a vas, akkor gyors behúzta. Gondolom ezt azért csinálja, mert nem lát ki jól a sűrű, gyorsan mozgó fémrudak között.
2010. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát a höei majd nem akkora mint a kerék majd veszek újat valószínű
2010. ápr. 13. 14:24
 6/15 anonim ***** válasza:
lassan megy az elején aztán meg úgy kell leszedni onnan,meg megállítani hogy lassabb legyen :D
2010. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát akkor azért nem tudja rendesen meghajtani mert kicsi neki. Szokott több méretben is lenni,múltkor fémből láttam nagyobbat,de az nagyon nyikorog.:)

Amúgy szerintem is cuki lehet.:)

2010. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
oksa ám az a baj h a környékemen bezárt az az egy hörcsögös bolt is talán a horgászboltban árulnak mert ott is vannak hörik
2010. ápr. 13. 14:52
 9/15 anonim válasza:
Szerintem még nem jött bele:)
2010. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig kidugja a fejét az x között, a frász kerülget, mikor nyakazza le magát :S Meg nem a kerék közepén fut, hanem már szinte az oldala súrolja a kerék oldalát...Úgyhogy ő is elég bénán kerekezik, viszont nem lassú :)
2010. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!