Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy amikor hulla fáradtan lefeküdtök aludni akkor kezd el mondtun egy höri kerekezni?

Figyelt kérdés
Mit csináltok olyankor?
2009. márc. 31. 10:40
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam az ott mondjuk
2009. márc. 31. 10:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd ki a ketrecet vagy terráriumot egy másik helyiségbe, vagy vedd ki tőle a kereket (de inkább az első, hadd játsszon :))
2009. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál :)
2009. márc. 31. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez Murphy törvénye. :)

Vedd ki a kereket és építs neki wc-gurigákból mászókát, olyan alagutas-csöveset.Azzal is el tudja magát foglalni.

2009. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál :)
2009. márc. 31. 11:36
 6/9 anonim válasza:
Nem tesz jót neki ha egész nap szalad ! legfeljebb 2órát szaladjon összesen a törpe höri! A sima normális és az óriás hörinek lehet 7-8órát is engedni!
2009. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha zavar akkor tedd ki..énis kitettem a szobából és sztem neki is jobb h nem éjszaka közepén idegesen viszem ki mer már annyira zavar:DA kereket hagyd benn kell neki a mozgás és néha tegyél be neki egy-egy újdonságot h lássa-nincs elhanyagolva:P de ne vedd el tőle a játékát!Teljesen normális h ájszaka kerekezik..éjszakai állat:)
2009. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah én néha úgy érzem h direkt szivatnak XD ha meg nem akkor kezdenek el szaladgálni akkor meg nyögni szoktak :D
2009. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én amikor hulla fáradt vagyok megse hallom 2 mp és elalszok "-.- XD
2009. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!