Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új tengerimalac? Többi lent

Új tengerimalac? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap délután kaptam egy gyönyörű rozettás fiú tengerimalacot... Szegény mikor hazahoztuk halálra volt ijedve.. Egyből bement a házába... Este mikor aludtam azt hallottam hogy evett és reggelre nem is volt benne semmi... Délelőtt is szokott rágcsálni és amikor meglát engem megijed és vissza szalad.. Meddig tart amíg megszokja az új környezetét és nem ijed meg tőlem??
2016. jún. 25. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9-es: nem az volt a célom, hogy letámadjalak, de tudnod kell erről. Nem a negyedik ellés kockázatos, hanem már az első is, a szavaidból úgy veszem ki, hogy nem egzotikus szakvizsgával rendelkező állatorvoshoz vittétek. Nagyon fontos, hogy az ivartalanítást hozzáértő szakember végezze, ugyanis a tengerimalacok altatása sokkal rizikósabb, ezért hagyományos kisállatorvos nem tudja elvégezni a műtétet. Ha megmondod, merre laksz, tudok neked ajánlani állatorvost, és tényleg ne vedd támadásnak, nem az volt vele a célom. Örülök, hogy a te malacodnak nem lett baja a három elléstől, de az ilyen nagyon ritka, sajnos sok tragédiát látunk.
2016. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

kettőt kell tartani. a te társaságod nem pótolja a fajtárs jelenlétét. ha a nap 24 órájában mellette lennél(amit kétlek) sem pótolnád a másik tengerimalacot.

azt nem értem,hogyha tisztában vagy vele,hogy párosan kell tartani, akkor miért vettél csak egyet?

2016. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!