Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a kisnyusziknak az ideális...

Mi a kisnyusziknak az ideális hőmérséklet?

Figyelt kérdés
3 naposak a picik,az lenne a kérdésem,hogy ez a nagy hőség(33-36 fok)nem túl meleg nekik?

2016. jún. 25. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kicsi a nyuszika?

Amúgy én úgy tudom 15-20 fok között van

2016. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

A picik 3 naposak,és már szőrösödnek egy picit.Remélem nem kapnak hőgutát ebben a hőségben :)

Itt egy kép róluk(1.ellése volt az anyának,ezért csak hárman vannak).

[link]

2016. jún. 25. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
A 15-20 fok egy felnőtt nyúlnak ideális, a kicsiknek melegebbre van szüksége. Nem lesz gond egyelőre a hőségből, de árnyékban legyenek, ne érje őket tűző nap, járjon a levegő, de ne legyen huzat. Az anyának legyen mindig friss, hűvös vize és valam hűvösebb fekvőhely sem árt, pl. csempe vagy imádják a nedves homokot, de törülközőbe csavart jégakkut is betehetsz, melléfekszik. (de ne tudja leszedni róla törölközőt!)
2016. jún. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Árnyékban vannak a picik ,és jár a levegő,de a mai ítéletidő(a szomszédunk kertjébe bedőlt egy fa,a tűzoltók szedték ki) és boka fölé érő "patak" állt az egész kertben,ezért bevittem őket.
2016. jún. 26. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár maradjanak is bent, ne váltakozzon, hogy kint-bent vannak, mert az eléggé megterheli a szervezetüket, már ha kint és bent viszonylag nagy a hőmérsékletkülönbség.
2016. jún. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,bent maradnak.Bent viszonylag egyenletes is az időjárás,nem úgy mint kint:Hol 35 fok van hol szakad az eső!
2016. jún. 27. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!