Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyen melegben rövidebbre...

Ilyen melegben rövidebbre vághatom a nyuszim szőrét?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszúszőrű akkor egy jó éles hajvágó ollóval, valaki fogja és nagyon óvatosan nyírd rövidebbre, meg tehetsz be neki törölközőbe csavart fagyasztott flakon vizet is.
2016. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! eddig becsomagolt jégakkut raktam mellé de nem nagyon maradt mellette.
2016. júl. 11. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ne bántsd szegényt. Neki ilyen a szőre, így van rendjén. bele vagdosol, aztán ki tudja hogy nő vissza neki, elcsúfítod szerencsétlent. nem rosszindulatból írok, dehogyis. nekem sima házi nyuszijaim vannak. hát sajnálom őket hogy kitikkadnak a hőségben, de hát ez van, bírni kell valahogy nekik is.
2016. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én többre tartom a funkciót az esztétikumnál, van 3 hosszúszőrű tengerimalacunk, gyönyörű göndör fürtökkel de ha 30 fok van rohadtul nem hat meg hogy néz ki a szőre, szegény éppen MEGSÜL a bunda alatt szóval 2 hetente fodrászkodjuk, majd télen ha lenő a göndörség miatt úgy se fog látszani.
2016. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én is inkább úgy gondoltam h mindegy hogy néz ki, csak ne legyen annyira melege...

a szeme körül rendszeresen vágom 'orvosi utasításra', mert mindig belelógott a szemébe és begyulladt. ott rendesen visszanő.

2016. júl. 12. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell vágni, elég ha van valami hideg amin feküdhet ha melege van. A nyúl amúgy is melegebb testhőmérsékletű mint az ember, szóval kevésbé van melege mint neked.
2016. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!