Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfürdethetem a törpenyuszima...

Megfürdethetem a törpenyuszimat nyáron a melegben?

Figyelt kérdés
Csak sima vízben, mindenféle sampon nélkül.

2013. aug. 6. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
én megszoktam, szombat óta minden nap fürdettem egyszer és vizes ruhát teszek mellé illetve néha a fülére rárakom, eleinte majd kiugrik a csapból de utána élvezi a hüsit :)
2013. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne fürdessétek, nem tesz jót neki..amelyik megijed, még sokkot is kaphat.

Én az enyémnek vizezni szoktam a fülét, a fejét, meg a bundáját, csak úgy kézzel. Ez is eléggé hűti.

2013. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ki mit ért fürdetés alatt?? én a csapba engedek langyos vizet először csak kicsit vizezem a lábát é utána beleteszem és megnyugszik, épp a hasáig és a víz és úgy vizezem be én is a bundáját és utána láthatóan élvezi mert nem kapálódzik össze-vissza .. :)
2013. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam, mert semmi màs nem vàlt be. a jégakkut csak megràgta, a vizesüveggel harcolt, a hideg jàròlap nem érdekli. egyedül a ventillàtor elé ül be, de szerintem az olyan, mintha huzatban ülne, így pròbàlom kerülni ezt a lehetőséget.

A mosdòkagylòba szoktam engedni vizet, nagyon szeret beleülni, csak a mellső làbàt ne érje víz, azt nem szereti. A vízsugàr alà viszont magàtòl beül

2013. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az épp elméjű nyuszik utálják a fürdetést, de van 1-2 lökött, amelyik hamarabb ér be a zuhanytálcába mint a gazdi, annyira szeret pancsolni.


Hogy a tied mit szól hozzá, azt egy lapos edénybe tett 2 centis vízzel tudod kipróbálni. A lényeg, hogy ne legyél erőszakos, engedd, hogy ő fedezze fel.


A mi nyuszink kizárólag a hideg csempén hasalva hűti magát. Már a vizes türcsire se fekszik rá, annyira víziszonyos.

2013. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor valószínű az én nyuszim sem szereti ha a mosakodó "eszközei" vizesek lesznek, mert mindig az kiteszi a mosdó szélére és úgy ül és én is megengedem a csapot és akkor sem menekül el :)

nem tudom hogy ráerőszakolom-e mert mikor viszem akkor nem akarja de ha már benne van akkor meg már nem.. :/

2013. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne. Max a fejét vizezd
2013. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket. Majd fokozatosan hozzászoktatom a fürdéshez, ha tudom. Nem fogom erőltetni.
2013. aug. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!