Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha ezt csinálta...

Az normális ha ezt csinálta az állatorvos a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
Elvittem ilyen "rutinvizsgálatra" hogy megnézzék minden rendben van e. Mondta hogy kicsit hosszuk a kormei,es felajánlotta hogy ő majd levágja... Elkezdte vágni es azon a lábán az összes kormet úgy vágta le hogy tövig es van ahol a bőrbe is belevágott....iszonyatosan vérzett szegénykemnek. Felvisitott (gondolom nagyon fájt neki) erre rá ütött 1et az orrára.... de amúgy vagaskozben nem is kapalozott még semmi,csak mikor bevágta... akkor azt mondtam hogy koszonom a többit megoldom én. Es érdekes... én egy egyszerű koromolloval letudtam vágni normálisan...

2016. júl. 13. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális, ha jövőben állatorvoshoz kéne forduljatok feltétlenül keressetek egy másikat. Jobbulást a malacka lábának
2016. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért kellenek már reggelről ezek a kamu kérdések?
2016. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek koszonom :)

Második honnan veszed hogy ez kamu kérdés?!? Mert nem az... nemtudom mi ebben az annyira hihetetlen.. én is szeretném nem elhinni de megtörtént bassz.s

2016. júl. 13. 08:50
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Írd ide a nevét és akkor hátha más nem megy hozzá. Nem normális, de sokszor megesik.
2016. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű,hogy többet ne menj hozzá.

én nem sok állatorvosnál jártam még, de ott nagyon rendesek voltak és jól bántak az állataimmal. pl a cicámat becézgetik,simogatják vizsgálat közben,hogy ne féljen. és nem ütnek rá meg ilyenek..én ütném meg az orvost,ha bántaná az állatomat.. nem normális, az sem,hogy belevágott így a körmeibe. csak a fehér részt szabad levágni,ahol nincsenek erek és idegek. nem is értem, hogy elvégez egy baromi nehéz egyetemet és ennyit nem bírt megjegyezni?

2016. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon figyelmes az orvos, körömvágásnál nem volt baj, de mikor pl a patkányom szemét nézte közben simogatta hogy megnyugodjon.
2016. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény malacka 😢😢tobbet ne vidd hozza. En allatorvosnak tanulok, de soha nem csinalnek ilyet
2021. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!