Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez jó jel egy dzsunginál?

Ez jó jel egy dzsunginál?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A dzsungáriai törpehörimnek vettünk egy kifutót (1 hete került hozzánk a höri), abban próbáljuk kézhez szoktatni. Nem harap, ha kézbe vesszük akkor nem ugrik ki, de kicsit még fél. Az jó jel ha már mosakodott a kifutóban?



2016. júl. 16. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat nem jelent, vagyis nincs összefüggésben a kézhezszoktatással, maximum kezd feloldódni így egy hét után, ami illik is.

Kézhez szoktatásnál én azt csináltam, hogy mindig kapott valami kis nasit kézből (pl. tejfölös uborka só és fűszerek nélkül) és úgy vettem fel, aztán már betettem a kezemet, mászott is a tenyerembe, majd kint kapta meg a nasit. Nagyon nyalánk kis jószág volt, a kávés csészét nem hagyhattam az íróasztalon, mert beledugta az orrát abba is. :D

2016. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már azzal a módszerrel is, de akárhogy mosok kezet akármilyen szappannal, mindig a kezemet rágcsálja nem a kaját xd
2016. júl. 16. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A hörcsög nagyon tiszta állat, nagyon sokszor mosakszik egy nap. Tehát ez nincs összefüggésben a szelídséggel. Viszont azok alapján, amit írtál, jó úton haladtok. Ha van Facebookod, csatlakozz be a hörcsög imádók nevű csoportba, ott is sokat tudnak segíteni a tagok, és képet is tehetsz fel. :)
2016. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már benne vagyok a Hörcsög imádókban :)

Azért kérdeztem, hogy ez jó jel-e, mert valahol azt olvastam, hogy akkor már kezd hozzámszokni, de nem voltam biztos benne teljesen

2016. júl. 16. 16:25
 5/6 anonim válasza:

enyém ahogy megvettük szelíd volt

már a boltban is ismerkedett

én a folyosón szoktam futtatni és ott is mosakszik

de ez nincs összefüggésben a kézhezszoktatással

2016. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nagyon nincs össze függésben inkább mikor nyalogatja az ujjadat

na akor már szelíd

2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!