Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfázott a vadászgörényem?

Megfázott a vadászgörényem?

Figyelt kérdés
Tegnap arra lettem figyelmes, hogy köhög és nehézkesen veszi a levegőt. Nagyon aggódom érte. Állatorvos csak holnap lesz a faluban, a várostól meg nagyon messze lakom így nem megoldható, de mégis mit csináljak addig? Étvágya az van, eszik rendesen. Nem tudom mi lehet vele :(
2016. júl. 19. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Amint tudod AZZONAL állatorvos ! Addig adj neki kaját , vizet hogy egyen igyon rendszeresen . Addig vizsgálgasd hogy nincs-e más baja mert ki tudja...jobb félni mint megijedni . Aztán dokihoz !
2016. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál, amint megoldható lesz természetesen azonnal az orvoshoz fordulok. Most épp alszik, előbb játszott is, mintha semmi baja nem lenne, de még mindig köhög :((
2016. júl. 19. 10:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Adtam neki mézet, az jó? :/
2016. júl. 19. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott az állatorvos?
2016. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még tegnap elvittük bátyámmal, és azt mondta, hogy valószínű az lehet a baj hogy sokat futkározott és utána hirtelen ivott, meg megmérte a lázát, volt kicsi hőemelkedése, kapott egy injekciót, meg 4 db gyógyszert :) de már most látszik rajta, hogy jobban van:)
2016. júl. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!