Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet baja a nyuszimnak?

Lehet baja a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
A nyuszim éjszaka kiszökött a ketrecéből, felugrott a tápos dobozához és lelökte.Valószínűleg evett belőle,és ahogy őt ismerem jó sokat .Nagyon félek hogy felpuffadt vagy valami baja lett.Amikor bementem a szobába feküdt de utána meg odajött hozzám meg ugrált meg minden.Aztán kiengedtük, és futott de nagyon sokat pihent közben.Az állatorvos csak holnap lesz bent, akkor tudom csak elvinni megnézetni.
2016. júl. 24. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy halálra zabálta volna magát :) De azért legközelebb tedd el biztonságosabb helyre. Meg a nyuszinak amúgy sincs szüksége tápra... :)
2016. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Kb.1,5 méter magasan volt nem gondoltam volna hogy oda fel tud ugrani.Tápot pedig csak egy héten egyszer kap.
2016. júl. 24. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy héten egyszer kap, akkor minek? Egyáltalán ne kapjon!
2016. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért mert szereti és ha egy héten egyszer kap, nem lesz tőle baja.
2016. júl. 25. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
De igen, lehet baj belőle. Azért szereti annyira, mert tele van káros ízfokozókkal, amik függővé teszik. Ezért sem kell. Meg azért, mert a zöldekkel együtt komoly bajok lehetnek. Táp nélkül viszont semmi probléma a zöldekkel. Hizlal, károsítja a fogakat, betegségeket okoz stb. ugyanúgy mintha mindig kapna, csak nyilvan kisebb eséllyel. Inkabb adj neki heti egyszer magkeveréket, amit te csinálsz (zab, len, szotyi, hajdina stb.) azt is szeretni fogja és sokkal egészségesebb, fontos savakat tartalmaz, nem károsítja szervezetet. De tényleg csak heti 1x keveset, mert nagyon magas az energiatartalma.
2016. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos tippet adtál.Tápból a legjobb fajtát kapja, amiben nincs semmi hízlaló dolog.Én is tudom hogy nem egészséges, többször nem fogunk neki venni.
2016. júl. 25. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden táp nagyon hizlal, de nem csak ez a gond vele. A legjobb táp (versele-laga cuni complete) is iszonyú káros. Jó, ha leállsz vele.
2016. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm már kidobtam az összeset.
2016. júl. 27. 07:03
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Az én nyuszim is ugyanilyen,de Ő mindig leáll az evéssel ha már jóllakot,valószínű hogy a tiéd is abbahagyta ha már sokat evett.

2016. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerencsére semmi baja nem lett.
2016. júl. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!