Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A torpenyulamat 2 napja...

A torpenyulamat 2 napja költöztettuk ki, kinti ketrecbe. Eszik, bogyozik, pisil. De nem latom, hogy inna. Kapott tápot, almat meg friss zöldet, ezeket megette. A szenajahoz nem nyult hozza. Mit tudnék tenni, hogy igyon?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Adjatok neki vizet, arra is szüksége van, nem elég az ételek nedvességtartalma!!


Miért költöztettétek ki?

2016. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van neki tálban is viz meg golyos itatóban is, a golyos itatobol ivott bent is. Nem értem miert nem akar inni.


Azért lett kiköltöztetve mert igy nagyobb mozgás tere van. Kaparni is tud. Meg nem rágcsál meg mindent.

2016. aug. 16. 18:48
 3/4 A kérdező kommentje:
na most meg tudtam vele itatni 30ml-t. nem sok, de legalabb valamit ivott
2016. aug. 16. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó ha sikerült😊.Az én nyuszimmal van hogy egy nap alig iszik pár kortyot, aztán meg megiszik egy egész üveggel.
2016. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!