Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vehetnék patkányt?

Hol vehetnék patkányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mostanában elgondolkoztam a patkánytartásról.Ketrecet betudnék szerezni,már utána is olvastam,hogy mivel,mikor hogy,kell etetni,milyen hely jó számukra stb. Most már csak az az egy gond van,hogy nem tudom honnan beszerezni őket.Állatboltból nem szeretném,azt hallottam,hogy ott vadak lehetnek és meglepetés almot sem szeretnék. :).Én egy fekete és egy szürke dumbo fülűre vágyok,vagy legalábbis egy színűekre (csak szürke,csak fekete,vagy csak fehér).És lehetőleg nőstényekre, Budapesten.Szeptember 24. után szeretném őket befogadni,mikor még picikék,hogy minél többet velük lehessek. Tudnátok ajánlani kenneleket,vagy ismerősötöket akik kezes patikat nevelnek? A válaszokat előre köszönöm! :)

2016. aug. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy rendes kisállatboltban találsz háziasított patkányokat. Megkérdezheted, hogy melyiktől várható egy újabb alom, de általában a boltokban is csak az azonos neműek vannak egy ketrecben.

,,Vad" patkányok meg amúgy sem hiszem, hogy előfordulnának egy kisállatboltban :)

2016. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát,akkor úgy fogalmazom,hogy nem kezes annyira,vagy már nem annyira fiatal. Ugyertem egy olyan ember kéne aki direkt foglalkozik vele,a boltban kétlem hogy naponta kiengedik őket szaladgálni vagy hasonló. :)
2016. aug. 22. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs az országban patkánytenyésztő, csak olyan, aki eleségállatnak szaporít. De ha belépsz a patkányvarázs csoportba facebookon, ott szinte mindig vannak gazdikereső, szelíd, mentett patik :)
2016. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kereskedésből én sem vennék állatot.sajnos rengeteg rosszat lehet tapasztalni(beltenyészet,vemhesség,agresszivitás,nem megfelelő tartás miatti betegség stb).

úgyhogy én inkább háztól vennék. akár egy kis hobbitenyésztőtől,aki figyel rá,hogy ne rokonok párosodjanak. és készhez szokatja őket.biztos van ilyen,csak keresni kell. ha nagyon nincs megoldás akkor külföldről is lehet behozni

2016. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM! NEM! NEEEEEEE! NEM ÁLLATKERESKEDÉSBŐL! TENYÉSZTŐTŐL!
2016. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itthon nincs tenyésztő, fogadj örökbe. Patkányvarázs oldalon szelíd kispatik vannak :)
2016. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát!Az az oldal tényleg jó,mindenki barátságos,és kedves. :)
2016. aug. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!