Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csuklyás patkányt lehet...

Kyrus396 kérdése:

A csuklyás patkányt lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
A házban sajnos nem lehet, de kint van egy kis fából készült kuckónk ha azt valami szőnyeggel, lámpával felszereljük, megélne a kisállat??? A válaszokat köszönöm!!! :)
2016. máj. 14. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki egy lakást!
2016. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs fűtve akkor nem jó neki, mert hidegebb időben ott fagy meg. Plusz nyilván alig foglalkoznátok vele, hiszen nincs szem előtt sem. Azt nem értem miért ne lehetne a házban bent? Nyilván ketrecben tartanád, max felügyelettel kiengedve. Szóval mi a gond vele?
2016. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából konkrétan minden percben ott lennénk és nem én nem szeretném bent hanem nem is értem miért de apukám nem engedi...egyébként arra gondoltam, hogy ilyen melegítő lámpával...
2016. máj. 15. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok hely kell neki, mindenképp szélvédett, kuckóval, sok pléddel, ronggyal hogy bevackolhassa magát, a melegítő lámpa se rossz ötlet, lehet kapni elektromos melegítő párnát amit beteszel a ketrec alá de a legjobb ha lennének társai hogy összebújva melegítsék egymást, úgy még esetleg el tudnám képzelni ha egy minimum 3 oldalról zárt ketrecben tartanád de sosem láttam még ilyet szóval lehet nem bírná szegényke, könnyen megfáznak.
2016. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet őket kint tartani. Pàr fokos hőingadozàstól is kèpesek megfàzni, amibe könnyen bele is pusztulhatnak.
2016. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy, hogyha van egy fűtött melléképületetek. Ahogyan előttem is írták, nagyon könnyen megfáznak. Ráadásul, ha valamilyen ragadozó piszkálja őket, megijednek... én ezért sem akarom kirakni az enyémet, pedig szekálnak vele. Helyre nagyon figyelj, mert kis helyen egyrészt kicsi a mozgásterük, többször ki kell őket hordani, télen szobában, viszont az enyémnek baromi rossz szokása, ha valamilyen új helyre berakom, bepisil, bekakil, de erre rájöttem és újságpapír van szétterítve akkor, bár, ha megszokta akkor csak nagyon ritkán csinál ilyet. Almozásra is vigyázz, mert belélegezheti a legapróbb szemcséket is... Legyen az kő alapú alom, vagy forgács. Igazából az almot jobbnak tartom, mert, ha valami rongy van alatta és nem mosod kétnaponta, vagy egy, van illatuk :D, persze ez kint annyira nem zavaró, de mint mondtam, ha ki is rakod, inkább fűtött, ragadozómentes helyre...
2016. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!