Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 69x37x45cm-es ketrec elég egy...

69x37x45cm-es ketrec elég egy színes törpenyúlnak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy nem...

Egyrészt egy nyulat nem tartunk, hanem minimum 2-t, másrészt több négyzetméteres ketrec (vagy elkerített rész) kell nekik.

2016. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

nem. viccnek is rossz.

nyulat párban tartunk.

ha ragaszkodsz a ketrechez,akkor a legnagyobbat vedd meg.pl fressnapfban 160 cm hosszút is láttam egyszer. de én a helyedben házilag lekerítenék egy nagyobb részt nekik. olcsóbb és kevésbé börtönszerű szerintem.

[link] pl ez. és emellé több óra kiengedés a lakásban.. ha boldog életet szeretnél nekik:)

a te méreted max szállításra lehet jó

2016. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. aug. 24. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Két nyúlnak olyan 3-4 négyzetméter hely kell, ha napi 2-3-4 órát ki tudod engedni a lakásban. Ha többet, akkor valamivel kevesebb, ha pedig kevesebbet vagy egyáltalán nem tudod kiengedni nagyobb hely kell.
2016. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen nyulanként min.2 négyzetméternyi hely kell, napi több óra kiengedés mellett.Szerintem keríts el nekik egy részt a lakásban.Sok sikert!
2016. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan eszedbe jutott hogy ekkora ketrecbe rakj 2 nyulat? Mert akkor még először olvasgass a tartásukról, addig ne vegyél magadhoz élő állatot, amíg azt sem tudod hogy mekkora hely kell neki, hogyan kell tartani. 60x40 kb a nyúlvécé nálunk... a "ketrecük" meg a kisszoba... 6x2 méter. Ez elég. Habár mikor beindulnak akkor az egész lakásban 50x körberohannak... szóval néha a szoba is kicsi.
2016. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyémeknek 8 m2 a ketrecük és még az is kicsi...

Nyuszikat párban érdemes tartani, mert egyedül nem tudnak teljes, boldog életet élni, bárki bármit is mond. Nyulanként pedig 2 m2 a minimum, ha naponta legalább 6 órát ki vannak engedve egy nagyobb területre. Ha ennél kevesebbet lehetnek szabadon, akkor nagyobb hely kell, viszont 2 m2-nél kisebb helyre soha ne zárd be őket, akkor sem, ha csak napi 2-3 órát töltenének ott. Arra a 2-3 órára is kell hely mozogni, azt pedig nem tudják megtenni 2 m2-nél kisebb helyen. legalábbis nem rendesen. Az, hogy kettőt tud ugrani, nem mozgás.

2016. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek a nyúlketrecek:

[link]

2016. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!