Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány tulajdonosok! Új...

Patkány tulajdonosok! Új vagyok és volna néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

1, atvaltottam pelletalt tapra, és hogy 2 lány patkányom van, kb mennyit adjak nekik naponta? Illetve emellett majd később lehet jutalom falatokat is adni (ugye tanitasnal) vagy elhiznanak? (Versele laga complete-t hasznalok, viszont and mouse)

2, a vesebetegség mennyi idő alatt tud kialakulni? Kerestem róla a neten, de csak egy helyen találtam és csak annyit írt hogy megfelelő etrenddel és ásványi kiegészítőkkel rendbe hozható.

Még régebben azt olvastam hogy napi szinten lehet husit adni, és ezt kb 4 napig csináltam, mire rátaláltam hogy a túlzott fehérje bevitel káros lehet, és az egyik patkány nagyon sokat ivott, és sokszor vakargatta magát, ami megijesztet. Tehát ásványi kiegészítők mellett is helyre jöhet ha tényleg ez lenne? (Ez csak egy feltevés, sokszor túl aggódom a dolgokat) és ugye ezzel a fenti tappal amit irtam, szóval mellé nem adnék nekik husit. Max majd később és heti 2-3x.

3, ugye mint írtam még új vagyok, így még nem annyira ismernek, de már az egyiknél sikerült a guluzes, viszont a viselkedésukre lennék még kíváncsi. Folyton váltják egymást, szóval egyszer az egyik aktiv/nyitott és barátságos míg a másik visszahúzódóbb, majd néhány nap múlva fordítva.

Illetve mit tudnék tenni a visszahúzódóval hogy többet mozogjon?

Előre is köszönöm a válaszokat😊 és elnézést a helyesírásert, telefonról vagyok, es néhány helyen kijavította az ekezetet néhány helyen meg nem.



2016. aug. 30. 13:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Versele laga rat & mouse complete, sry lemaradt a rat. Meg látom rengeteg a mondat szerkezeti hiba is, elnézést, nagyon siettem és ossze-vissza írtam ami épp eszembe jutott.
2016. aug. 30. 13:54
 2/4 anonim válasza:
Èn one,táppot ajánlom nekem van 26db 20lány 6fiu nagy mennyiséget esznek havi20 30kg t
2016. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ajánlom neked a Patkànyvarázs honlapját és fb oldalàt!! Ott aztán mindenre választ kaphatsz :) jó időtöltést a kiskedvencekkel :)
2017. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már lassan 2évesek lesznek, de köszönöm:D
2017. dec. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!