Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok! Mondjatok...

Iphone tulajdonosok! Mondjatok néhany érvet amiért iphone-otok van és nem valamilyen androidos telefon?

Figyelt kérdés
gondolkodtam rajta, hogy váltok, de nemismerem az iphone-okat
2014. jún. 4. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
maradj androidos
2014. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

közel 3 éve van 4s-em, mióta megjelent.

gyors még mindig, nem fagy még mindig, van rá azonnal frissítés, ios8 is lesz rá, (a kortársának, SGS2-nek van rá gyári 4.4? nincs), kézreáll a felülete, minőségi anyaghasználat, jobb appkínálat, jó beszédminőség, (mind2 hangszóró erős), jó zajszűrés, tűéles kijelző, mégha nem is fullhd, soroljam még?

2014. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, ha van még sorold.
2014. jún. 4. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno egy csúcs htc-ről váltottam 4-re, majd 4s-re végül most 5s-re.

Mivel régóta nem vagyok androidos, nem tudom, hogy van-e olyan program droidhoz, mint az itunes.

Ami minden biztonsági mentést megcsinál, gombnyomogatás nélkül, és az új telefonra, még a hiváslistát, meg az sms-t is vissza rakja, az összes alkalmazással együtt, oda, ahol volt, képeket zenéket. És csak össze kell dugni vele.

Droidon ilyen nem volt.

Fagyás 4 év alatt 1x történt meg, egy évig nem kapcsoltam ki a telefont, és egyszer nem éled fel. Majd 20 másodperc múlva újraindult, és utána nem lett ilyen.

A telefon 2 év után is ér valamennyit, néz meg egy 2 éves htc-t sonyt vagy samsungot. Piaci értéke a 0 ft.


Sok dolog erre jön ki elsőnek, és vannak, amik csak erre jönnek ki. Egy régebbi telón is elfut egy újabb játék, akadni nem fog. Ezt garantálják neked. Az alkalmazás nem fér hozzá személyes adatokhoz, csak ha te engeded. Bár akkor se mindenhez.

Androidnál tudtommal ez még mindig nem így van. Hanem megmondja mihez fog hozzá férni, ha elfogadod letöltheted, ha nem akkor nem.

Iphone 1 magos procival is akadás mentesen futott, nem kell neki 4 mag.

A vicc az, hogy az Apple procija közel olyan teljesítményt hozz, mint a 4 magos snapdragon. Azt hiszem 4-5% a különbség.

Vannak hiányosságok, nem is kevés. De ha te telefont akarsz, amit nem kell rootolni, ilyen-olyan dolgokat rápakolni, akkor ez a te telefonod.

És itt 3 évig garantált az új szoftver, androidnál, az se biztos, hogy a következőt megkapod, kivéve Gugli telóknál.

Vannak az androidnak is előnyei, de én telefonálni, és ezt azt megnézni akarok a telefonommal, nem állandóan azt kitalálni hogyan tudd jobban menni.


Persze arra számíts, hogyha Iphonet veszel, sokan meg fognak vetni, mert nekik nem futja erre. Ettől te különb leszel a szemükben. Persze ez nem így van, neked van egy használható telefonod. És ennyi.

Árgépen, meg árúkeresőn, nézd meg a kommenteket az Iphone alatt "ilyen sz_rt sose vennék" és társai.

Tükrözi a színvonalat.

2014. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-eshez +1

jól leírta

2014. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 toszab0l válasza:
Nem fagy le a telefonom naponta többször, nem crash-elnek az alkalmazasaim fel orankent, ha gorgetek az internet bongeszoben nem akadozik mint ha egy pentium-os windows 95ös oskovulet lenne. Nem 4gb belso tarhelyem van amibol 3,5 foglalt gyarilag es ezert feltudok telepiteni alkalmazasokat amik 10mb-nal nagyobbak, ha ranezek a telefonomra jo erzessel tolt el, arra gondolok hogy gyonyoru, a 4eves iphone 4-em ugy mukodik mint aznap amikor kivettem a dobozbol, 4eve megkapta az osszes aktualis szoftverfrissitest, rengeteg indokot tudok meg felsorolni ha erdekel volt androidos telefonom is (a csucskategoriabol) es az iphone elmenyhez egyszeruen nem lehet hasonlitani semmit. Mukodik es kesz! Arrol nem beszelve hogy nagyon szep a telefon design-ja de ez ugye meg szubjektiv
2014. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

új ios-ról egy videó, ezeket tudja majd gyárilag:

[link]

2014. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
December óta vagyok iPhone tulajdonos,és semmiért sem cserélném le.A barátaimnak Androidos programon fut a készülékük,és gyakran panaszkodnak,hogy "lefagy,állandóan újra kell indítanom,lassú stb..." ellenben az enyémmel még nem volt semmi gond.Azonnal betölti amit szeretnék,a képernyőjéhez alig kell hozzáérnem,máris csinálja amit kell.A kezelése könnyebb,egyszerűbb.Az alkalmazásokat is jobban viszi.Nincs túlbonyolítva,az egész tökéletes, kinézetre és rendszerileg.
2014. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!