Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 4 napja vettem egy aranyhörcsö...

Frigyes Frici kérdése:

4 napja vettem egy aranyhörcsögöt. Mikor fogja nagyából megszokni az új helyét?

Figyelt kérdés
Nem harap, de nem engedi, hogy megsimizzem (de nem is erőttetem). Később engedni fogja vagy ő ilyen marad?

2016. szept. 7. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyét már megszokta. Az meg, hogy téged mikor fog, leginkább tőled függ. Ha megfelelően bánsz vele (nem ébreszted fel, nem zaklatod, nem kényszeríted semmire) akkor megszokik előbb-utóbb, ha nem, akkor talán soha. Persze a höriknek is van személyiségük, valamelyik barátságosabb, valamelyik nem. Meg az is számít, honnan hoztad. A kereskedéses hörcsögök többsége vadabb, emberkerülőbb.
2016. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj a kezedből kaját adni neki. A hörcsögök szívéhez a gyomrukon át vezet az út :)

Mekkora helyen van egyébként, milyen felszerelései vannak?

2016. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a kereskedések velejárója.... :'( Légy türelemmel,beszélj hozzá,a tenyeredre tégy szotyit (ne sokat a napraforgó nagyon hízlalja őket,fő kajájában ne legyen vagy csak kevés) vigyázz! A szemük nem éppen jó,az orrukkal"tájékozódnak",ne legyen nagyon étel szagú a kezed,mert összetéveszti ! :D
2016. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Elég kicsi a ketrece és csak egy kereke van... De nem kiskereskedésben vettem handm vásárban. Az etetős módszert meg majd kipróbàlom ;)
2016. szept. 8. 07:43
 5/7 anonim ***** válasza:

a kicsi ketrecet azért jó lenne lecserélni. 80x60 cm alapterületű hely minimum kéne neki.. nem muszáj ketrec,jó egy terrárium vagy műanyag doboz is.

de a kicsi ketrecben meg fog bolondulni .. nem is fog beférni minden kellék neki

2016. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minimum 80x50, de inkább 100x50 cm alapterület kell, a kerék minimum 28 cm átmérőjű legyen aranynak. Ezenkívül kell ház, bújók, mászók, etető, itató, fürdetőhomok, széna sem árt és jó vastag aéomréteg.
2016. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, alomréteg akart lenni.


Normális körülmények között előbb barátságosabb lesz. Kis helyen, megfelelő felszerelés nélkül könnyedén megbolondul, agresszív lesz.

2016. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!