Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit és hol szerezzek be...

Mit és hol szerezzek be aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés

Szeretném a felszerelést és az eledeleket is egy helyről venni. Futókerék: olyat szeretnék ami valamelyest halkabb és nem rácsos. Eledel: milyen finomságot vehetnék neki? Jutalomfalat milyen? (márka esetleg link)

BUDAPEST :)


2016. szept. 16. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nézz körül a fressnapfban. Keréknek a running disc-et ajánlják sokan, mondjuk nekem nem vált be, az első nap egész éjjel nyüszített (mit gondolhattak a szomszédok..), beolajoztuk, egy hét múlva ilyen műanyag dörzsölődős (nem tudom hogy mondjam jobban 😂) hangja volt, utána pedig úgy elkopott az egész, hogy szegény höri tekerni sem bírta, hiába olajoztuk.

De sokan ajánlják a Trixie Hypno kereket is, azt én még nem próbáltam, de sok jót mondanak róla.

Tápok közül a Versele Laga és a Hamster nature a legjobbak.

Csatlakozz a facebookon a Hörcsög imádók :) csoportba, ott sok hasznos tanácsot kaphatsz, és sok cuki höris kép is van ☺

2016. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is minimum 80x50 cm-es, de inkább nagyobb ketrec/terrárium (ez utóbbi jobb) kell. Sok-sok búvó- és mászólehetőség, házak, alagutak, mászókák. A fa dolgok jobbak, mert rághatja is és természetesebb. Kell még fürdőhomok is egy nagyobb tálba és széna sem árt, abból fészket építenek stb. Eleségből minőségit vegyél, minél természetesebb alapanyagai vannak, annál jobb. Kerékből min. 28 cm átmérőjű kell. A fa kerekek halkak, nem nyikorognak, nagyon jók, de a hypno is jó, szintén halk, nagy és biztonságos.

Kereskedésekben nem nagyon vannak jó, egészséges dolgok, inkább online vásárolj. Én a zooplust nagyon ajánlom, nagyon jó dolgaik vannak.

2016. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azt kérdezném hogy milyen fogkoptatót vegyek? vagy mit adjak neki hogy tudja koptatni a fogát?

2016. szept. 17. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Fa felszereléseket tegyél be neki, akkor koptatja majd a fogát. A fokozható köveket általában nem is használják. A WC papír gurigát is nagyon szeretik rágni, plusz szétkaparják a karmukkal. Így kopik a karmuk, és a kis cafatokból puha fészket csinálnak. :)
2016. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!