Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lereszelhetem a degum túlnőtt...

Lereszelhetem a degum túlnőtt fogát?

Figyelt kérdés
Van egy öreg degum , most vettem észre hogy túl nagyok az alsó fogai ? Hogyan tudnék rajta segíteni ? Arra gondoltam hogy lereszelem valami finom reszelővel . Van nekik mindig berakva fa is rágcsáláshoz ,meg mindenféle kaja , pár napja még vígan rágott , most meg látom rajta hogy zavarja a túlnőtt foga .
2010. ápr. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne!!!!

Vidd állatorvoshoz. Az öreg állatnál már ne próbálkozz sufnituninggal!

2010. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Eszedbe se jusson! Te le mernéd reszelni a saját fogadat, ha nem olyan, mint amilyennek lennie kéne???
2010. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a saját fogaddal is megtennéd ugyanezt...
2010. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A degu érdekében NE!!! Ezt csak állatorvos végezheti, és még neki sem olyan egyszerű művelet, akkor hogy tudnád te megcsinálni?! Csak kárt tennél az állatban, ez egész biztos. Vidd el szépen az állatorvoshoz, aki szakszerűen meg fogja csinálni.
2010. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd inkább állatdokihoz!

Amúgy ez érdekelne: mivel kezdenél hozzá?

Ráspollyal...? :)

2010. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!