Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Túlnőtt volna a hörcsögöm foga?

Túlnőtt volna a hörcsögöm foga?

Figyelt kérdés
Kis hörim msot múlt 1 éves, és mostanában nagyon lefogyott. ugyan ezseget, de korántsem annyit mint régen. A fogai elég nagynak tűnnek, bár azért nem radikális, de csak erre tudok gondolni mint okra. Ilyenkor mi a teendő? vigyem orvoshoz? mennyiért vágja le neki? Anyu nem akar belemenni hogy orvoshoz vigyük, ezért kéne nekem egy kb ár, hogy össze tudjam szedni a rávalót. Minden orvos megtudja csinálni? köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne ha nem orvoshoz vinnéd, hanem inkább keményebb, rágcsálni való ételt adnál hörcsögödnek. Ezzel koptatva a fogait, vagy tegyél be neki pár ágat a lakóhelyére.
2010. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van neki cseresznyeág, meg vettem ilyen rágcsát. minden nap kap magokat amibe van sok kemény cucc.

De msot rájöttem hogy kb két honapja váltottunk másmiylen magra, és kb azóta fogyott le...Elképzelhető hogy olyan butus, hogy az nem ízlik neki és ezért nem eszi?:)

2010. ápr. 27. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem eszik mert nem ízlik neki. Az én aranyhörcsögöm kizárólag csak egyfajta tápot hajlandó megenni, amikor másik fajtát vettem neki, mert a szokásos épp nem volt a boltban, egyszerűen nem ette meg. Csak a szotyimagot szedte ki belőle, semmi mást nem evett belőle. Úgyhogy visszatértem a megszokotthoz, amit ugyanúgy elfogyaszt az utolsó magig. Nem tudom pontosan mennyibe kerül, hogy lereszeljék a fogát, de szerintem 1000 forintnál nem lehet nagyon drágább. De tényleg nem tudom. Legjobb lenne, ha megkérdeznéd az állatorvosi rendelőben. Vagy adhatsz neki kemény kenyérhéjat, azt szeretik is, és az is koptatja a fogukat.
2010. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld a régi kajájával.
2010. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!