Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a tengerimalaciamnak bajuk?

Lehet a tengerimalaciamnak bajuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vettem a tengerimalaciamnak 1 Ferplast függőágyat

[link]

Nagyon szuper a malacaim IMÁDJÁK.Konkrétan sorbanállás van miatta.

de amit a képen láthattok bélést(fehér) tépik.És félek hogy megennék.Mert kitelik belőlük.Mit tegyek? Lehet bajuk? vagy varjak rá még 1 réteget a fehér bélésre?


2016. szept. 22. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajuk. Még új nekik és ezért tépik. Idővel majd rájönnek, hogy nem kaja. Nálunk fürdőszobaszőnyeg van alattuk és egy eleinte megrágcsizták, aztán rájöttek, hogy nem jó. Nyugodtan bent hagyhatod nekik, imádnak benne lustulni.
2016. szept. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak nem rég halt meg a hörim,és rettegek hogy megeszik és elpusztulnak.Mert a szájából kellett kiszedni az anyagot....:/ lehet lefejtem róla az anyagot.Nem merek kockáztatni.
2016. szept. 23. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyéim már a szoba szőnyegemet is megrágcsizták+a tapétát is megkezdték, mikor nem figyeltem oda. Semmi bajuk nem lett tőle. Egyébként nem nyelik le csak tépdesik. Eleinte kóstolgatják mert kíváncsi természetűek, de ennyi, később rájönnek, hogy az nem kaja. Persze ha túlaggódod a dolgot akkor nyugodtan szedd le róla, bár szerintem kényelmesebb nekik ha rajta van, de ha te ettől jobban megnyugszol akkor szedd le. :)
2016. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!