Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok a dzsungáriai törpehör...

Adhatok a dzsungáriai törpehörimnek kutyatejet, illetve azt a sárga közepű fehér virágú kamillához hasonló virágot?

Figyelt kérdés
:D:D nem tudtam jobban leirni, most szedtem a ház előtt:D:D
2010. ápr. 24. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az első link rossz lett, a másodikon látszik :)
2010. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utolsónak:ismerem a pitypangot:) van még egy virág amit szedtem, és ez volt a fehér virágú:) nem kevertem össze:):) és köszi a választ!:)
2010. ápr. 24. 13:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Pitypangot adhatsz, a virágát és a levelét is szeretik, a másik amit írsz a százszorszép, azt is adhatsz, de enyémek nem szeretik.

Ritka sok hülye válasz jött itt össze, nem is fárasztotttam magam, csak az első oldalt futottam át..

2010. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérlek de azt nézzd,mi ízlik neki hanem,hogy ehet-e!

Ne addj neki,se

pitypangot se százszorszépet,minek??

Nem elég neked a mag??

Figyelj ő nem vállogat nem nézzi,hogy minden nap ugyan azt kell ennie.


Ne kisérletezz.Nem szabad neki adni,ne is adj.

Mamám is ezt csinálja és megis hallt a hörcsöge :(.

Nem szabad ezzel játszani ő boldog lesz a növények nélkül is.

2010. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem árt neki se aptypang, se a százszorszép, a mezei nyulak is eszik és még élnek. Az ilyen túlurbanizált emberek állatait sajnálom, azt hiszik az a jó ami a boltban van és rá van írva h hörcsögeledel, aztán ami a természetgben van az mind veszélyes borzalom. A hörcsög egyszer szabadon élt és hírét se látta bolti eleségnek! A bolti eleségek nagyja tele van szeméttel amit nem használtak fel más termékekhez, az én hörcsögeim a felét meg se eszik, de a réti füveknek nagy százalékáért megőrülnek.
2010. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!