Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörim ehet csirkehúsit?

A törpehörim ehet csirkehúsit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem is voltak hörcsögeim, de én nem adtam nekik húst, inkább magokat meg ilyenek. De kérdezz meg egy állatorvost hogy ne legyen baja a hörikédnek :)
2010. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy a hörim olyan,hogy ha eszünk s megérzi addig rágja a ketrecet amig neki is adunk abbol a kajából.Ezért nagyon fontos lenne a válasz most!
2010. ápr. 24. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát ha megeszi, szerintem add neki. Nekem is volt hörim, ugyan ilyen volt, mindenből adni kellett neki :) Átlagban 1,5-2 évet élnek a törpehörik, az enyém elélt 2 és fél évig, szóval semmi baja nem lett neki. :)

Az enyém evett chipset, ropit, csokit (azt nagyon szerette :D), képviselő fánk tetejét, mindenféle süteményből :D meg sok mást :)

Szóval sztem nyugodtan :)

2010. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ja, és töltöttem fel neked képet is :)

Itt éppen csokit nyalnak le a kókusz etető széléről :D

[link]

2010. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oké :) köszi nagyon aranyosak.Egyébként az enyémek is elég sok mindent ettek(torta,csoki,csipsz)Nekik a kedvencük a csoki :)
2010. ápr. 24. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Kevés mennyiségű hust adhatsz neki!

De csokit ne adj neki,egy idő után belefog hallni,

nem tudja rendesen megemészteni és összeragad a belébe

a csoki,a sok színezék és egy idő után végleg nem tudja megemészteni.


Ne adj neki olyat amit nem szabad!

2010. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, az enyémek se haltak bele, többet éltek mint egy átlag törpehöri, na akkor most hogy van ez? Pedig rengeteg csokit ettek.. :)
2010. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az csoki meg a chips egyáltalán nem jó neki. Csirkehúst adhatsz neki főleg csirkemellett mert jó neki a fehérje. És ne adjátok neki azokat a dolgokat amiket ti sztek inkább hogyha elkezd kunyerálni akkor lehet kapni ilyen kisállatoknak való almachipset abból adj neki egyet.
2010. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaj nemááár, miért nem jó neki? Érdekes, még hányszor írjam le nektek, hogy semmi baja nem lesz tőle? Nekem volt 7 törpehörim, és mindegyik ilyen 2-2és fél évet élt, az átlagos, 1,5-2 évvel szemben.
2010. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert szerinted kint az eredeti élőhelyén hol talált magának csokit??Egyáltalán nem tudja megemészteni ha nagyon sokat kap belőle. Én elhiszem neked hogy a tieidnek nem lett tőle semmi baja de lehetett volna és jobb félni mint megijedni!
2010. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!