Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyúlam két napja nem...

A törpenyúlam két napja nem evett, ivott egesz nap egy helyben felszik és kedvetlen. Voltunk orvosnal adott antibiotikumot es vosszakell mennunk. Esetleg volt más nyuszijával is ilyen? Nagyon aggodom érte

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ket napja nem evett?

Az enyem 24 ora utan (nem tudtam,hogy nem szabad buzat adni es beraktam nagyon sokat es puffadas lett) kb olyan volt mint a homok,folyt el,nulla energiaja volt de tenyleg..Ha egy oraval kesobb viszem orvoshoz szerintem annyi..Es amennyire szerencses vagyok idaig mindig hetvegere lett beteg itt meg csak hetfon van doktor pentekig.

Az a baj,hogy 90% fogalma sincs a nyulakhoz..Adj neki petrezselymet vagy valami vitamint..Akarmit,de muszaj egyen..

Vagy tudom nagyon nem jo hallani de ha holnap meg el,akkor azonnal vegyel Bio Lapist vagy Gastrofermet.:(


Gyogyulast..

2016. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor adta az antib-t?

Mert mar jobban kellene legyen.

Egyaltalan milyen baja van mit mondott?

2016. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bio lapist adtunk mar neki azt adott az orvos hogy adjuk be neki.

Nem mondott semmit hogy mi baja lehet :( adta ugye ezt a bio lapist es holnap meg holnaputan visszakell mennunk, ha nem lesz jobban addira beutal minket rongentre:/

2016. okt. 16. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Kényszer etetés. Injekcióval kell a szájába adni
2016. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos miután beadtuk neki a bio lapist elpusztult :(

Koszonom, hogy probaltatok segiteni :( nagyon faj meg mindig..

2016. okt. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!