Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 2 éves Japán Táncoló...

Egy 2 éves Japán Táncoló Egerem könyökén egy daganat szerű dolog jelentkezett nem tudom mi lehet az! Volt nálatok hasonló?

Figyelt kérdés
Nem fáj neki meg semmi ha megnézem a hasa felől akkor kettő pici fehér pattanást látok.Mindig nő neki egy picit!Állatorvosnál nem voltunk vele mert az orvosok nem értenek a 6 cm-s állatokhoz! nem szeretném hogy megműtsék(már ha meg kell) mert attól tartanák hogy nem kelne fel többet...

2016. okt. 25. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Mert Gödöllőn a Szőlő utcában van egy jó állatorvos, ott még törpehörcsög (kevesebb mint 10 cm) is megfordult! Sőt még madárpókkal is foglalkoztak, ami elég különleges állat, szóval szerintem a japán egered nekik meg se kottyan! Szóval ha komolyan aggódsz érte, érdemes elvinni oda. De szerintem egy lelkiismeretes orvos is megpróbál tenni valamit. Szóval szerintem érdemes tenni egy próbát.

Sok szerencsét! :-)

2016. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. És ha rájössz, hogy mi az, akkor majd írd ki ide kérlek, hogy mások is tanuljanak belőle.
2016. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat éden lakom de leviszem ahoz a doktorhoz akiket javasoltál ha voltunk nála leírom mit mondott!
2016. okt. 27. 13:44
 4/5 A kérdező kommentje:
"Érden"
2016. okt. 27. 13:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a segítséget de ma 2016.12.17. én elpusztult... nagyon hálás vagyok amiért ti mind segíteni próbáltatok rajta!Élt:2014.07.06-2016.12.17 ig!
2016. dec. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!