Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van a végbélnyílásomhoz közel...

Van a végbélnyílásomhoz közel -szinte rajta- egy vérhólyaghoz hasonló daganat, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyik barotommal kimentünk élféltájt kimentünk, s vagy 2 órán keresztül egy hideg betonon ültünk, csak később esett le, hogy ezt nem kellett volna, szerintem van köze ehhez.


Kb akkora mint a mikrogolyós puskákhoz való töltények/mikrogolyók (nem biztos, hogy így hívják..)


Az incidens 2 napja volt, tegnap még azt hittem, hogy aranyér vagy valami, a tünetek az enyémhez nem illettek, s ma készítettem képet, hogy mégis milyen, s ezt láttam...


Orvoshoz nem szeretnék menni, szeretném ezt itthon megoldani.

Valaki esetleg van olyan okos, s tanult, hogy tud rajtam segíteni?:(



2014. jan. 21. 14:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

1. Elnézést, hogy így fogalmaztam, nem valami érthető így visszaolvasva, ne kövezzetek meg

2. Képem is van, de nem szívesen töltöm fel, csak ha muszáj...

2014. jan. 21. 14:27
 2/16 anonim ***** válasza:

Fáj? Okoz panaszt? Biztos, hogy csak 2 napja van ott?


Ha nem múlik el 1 hét alatt, vagy romlik a helyzet, akkor erőt kell venni magadon, és elmenni az orvoshoz.

2014. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyugi ... semmi extra ,rengeteg embernek van ilyen .Ez külső aranyér . Lehet visszahúzódik ,lehet nem ,de orvosilag kezelhető ,ha nagyon zavar ,vérzik tb .Otthon kenegetheted magadnak Reparonnal stb ... de nagyon jó rá a vadgesztenye kenőcs is .
2014. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hogy inger éri akkor igen, fáj.

Nem is olyan biztos, hogy 2 napja van ott, lehet, hogy több..

De mint mondtam, orvos semmiképp...

2014. jan. 21. 14:34
 5/16 A kérdező kommentje:
"lehet visszahúzódik, lehet nem" nem valami bíztató ejj...
2014. jan. 21. 14:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne zárkózz el az orvostól, mert biztosat csak ő tud mondani!
2014. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de nagyon hamar elmúlt magától.
2014. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyobbodni fog? Esetleg más tünet?

Orvos azért nem jöhet szóba, mert ugye akkor szüleimnek is el kellene mondanom, nem vagyok velük valami jó kapcsolatban, meg főleg nem, hogy egyen ilyen téma is szóba jöjjön, hogy a hátsó felem... Számomra ez nagyon kellemetlen lenne.

2014. jan. 21. 14:37
 9/16 A kérdező kommentje:
Remélem velem is így fog történni kedves 7-es
2014. jan. 21. 14:38
 10/16 A kérdező kommentje:

De ha közben ilyeneket olvasok állítólagos orvosoktól


Ha az internetre pattan az ember, sokszor tévesen azonosítja betegségét IV. fokú, azaz végstádiumú aranyérrel, hiszen kint van, vissza sem lehet helyezni. Neki annyi, irány a műtő, a ravatal.


Az nem valami megnyugtató:(

2014. jan. 21. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!