Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány tulajdonosok! Ti...

Patkány tulajdonosok! Ti egyszerre foglalkoztok a patkányaitokkal vagy külön-külön (kiengedés, Tanítás stb. )?

Figyelt kérdés
Ha egyszerre,nem nehéz két vagy több patkányra figyelni?

#tanítás #trükk #patkány #imádnivalóak
2016. nov. 6. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs patkányom,de a kérdés sok ideje van kint megválaszoatlanul,gondoltam segítek


A Facebookon a Patkány Varázs nevű csoportban rengeteg patkány tartó van,esetleg tőlük kérdezd meg

2016. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Varázsban is fent vagyok, nemtomm ott már kérdezted-e.

Tanítani nem szoktam őket de kiengedni egyszerre, 4-re persze nehéz figyelni de ha csak a patekokkal törődsz akkor nem gáz, olyan helyre engedd őket ahol nem tudnak bajba jutni én pl az ágyra szoktam (aki kezdene fújolni, inkább őket engedem oda mint néhány embert....) viszont tanításhoz célszerűbb egyet-kettőt max, az tse sokáig, ha látod hogy unja a pocok, menne játszani akkor hagyd, napi 5-10 perc is jó már.

2016. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!