Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova adják a nyuszinak az...

Hova adják a nyuszinak az oltást? Ki kell venni a hordozobol? Utána fog furán viselkedni a nyuszi?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, ki kell venni. Vagy a gazdi, vagy az asszisztens szokta megfogni. Ha bizonytalan vagy, akkor inkább kérd meg az asszisztenst, hogy fogja ő. Nálunk úgy szokott lenni, hogy az asztalon van, én csak tartom, hogy ne tudjon elmozdulni. A nyakába kapja az injekciót, felülre (mint a kutyák is).

Kicsit meg szokott sértődni az enyém, pár óra durci van, de nem vészes. Meg mivel utál dokihoz járni, láthatóan stresszel, így kifárad, és alszik, mikor hazaérünk. Úgyhogy kicsit megsimizem, aztán hagyom pihenni 1-2 órát. Utána olyan, mint szokott lenni.

Előfordulhat, hogy bereagálja az oltást, de az enyémnél még Sosem volt ilyen, szóval erről nincs tapasztalatom.

2016. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy olyankor szoktunk karmot is vágatni, meg féregtelenítőt is kap, akkor a kezemben tartom.
2016. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.A hordozóból ki kell venni. A nyakába fogja kapni mint már az előző is leírta. Az én nyuszim utána/közben úgy meg volt ilyedve hogy meg se nyikkant. Nálunk egy orvos fogta le, mondjuk nem volt rá szükség

Sok sikert!

2016. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!